The Walking Dead Season 04 | Planes (2013) Hindi Dubbed [BRRip] | (2017) DVDRip Tangled: Before Ever After

0

Torrent: Uefa Champions League 2006 - 2007 [ENG] [Multi2] [NDR] [ALIEN]

Published: adminDodano: 03 Luty 2017 152 15:15Stan: ONLINE

UEFA Champions League 2006-2007

producent: EA Sports
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska

kategoria: sportowe / piłka nożna

Data Premiery:
Europa (PAL): 23 marca 2007
Polska: 23 marca 2007
USA (NTSC): 20 marca 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran | liczba graczy: 1-8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.

Screeny: http://www.tothegame.com/screenshot.asp?id=6246

Opis Gry

UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona firmowanej przez Electronic Arts futbolowej serii, nawiązującej do tytułowych rozgrywek Ligi Mistrzów. Jest to jedyny tytuł, mogący pochwalić się oficjalnymi licencjami, związanymi z tymi prestiżowymi zawodami piłkarskimi, a więc oferuje możliwość kontrolowania dowolnej spośród zaimplementowanych drużyn, mających swoje rzeczywiste odpowiedniki w Europie.

Nowość w stosunku do poprzednich części cyklu stanowi tryb Ultimate Team, wykorzystujący system tzw. kart kolekcjonerskich, który pozwala na sprawne zarządzanie kierowanym klubem. Umożliwia on zatem staranniejsze dobieranie piłkarzy i pracowników zespołu, a także dopracowywanie boiskowej strategii. Wspomniane karty można podzielić na kilka grup, z których każda zajmuje się innym aspektem rozgrywki. Umiejętne wykorzystanie atutów, odpowiadających przykładowo za trening i morale podnosi indywidualne umiejętności zawodników i zgranie całego zespołu. Istnieją także karty, które można wykorzystać jedynie na boisku w trakcie meczu. Aktywowanie ich w odpowiednim czasie wywołuje nagły wzrost określonych umiejętności, a także pozwala na skorzystanie z dodatkowych zagrań, dzięki czemu uzyskuje się lepszą kontrolę nad piłką i taktyczną przewagę.

UEFA Champions League 2006-2007 cechuje się technologią, oferującą płynne ruchy piłkarzy na boisku, a także niezależnym od otoczenia modelem fizycznym futbolówki, nadając rozgrywce realistyczny wygląd. Zachowanie zawodników i "łaciatej" wobec praw, którymi rządzi się fizyka, jest więc bardzo naturalne. Podobnie jak w innych grach piłkarskich od EA, tak i tym razem dostajemy do odblokowania sporą ilość opcji i bonusów, urozmaicających wirtualną zabawę.Dodał: user
2017-02-25 03:02
Seed'ów: 218
Leecher'ów: 375
Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

Podobne torrenty

Back » » » Torrent: Uefa Champions League 2006 - 2007 [ENG] [Multi2] [NDR] [ALIEN]