The Walking Dead Season 04 | Planes (2013) Hindi Dubbed [BRRip] | (2017) DVDRip Tangled: Before Ever After

0

Torrent: Splinter Cell - Double Agent [PAL] [MULTI5] [PS2]

Published: adminDodano: 03 Luty 2017 132 15:13Stan: ONLINE

producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft
kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:
Europa (PAL): 22 grudnia 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 28 listopada 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

Screeny: http://media.wii.ign.com/media/852/852866/imgs_1.html

Opis Gry

Tom Clancys Splinter Cell: Double Agent to kolejna gra, traktująca o przygodach specjalnego agenta imieniem Sam Fisher, ale dopiero pierwsza, przeznaczona również dla stacjonarnej konsoli Wii. Niniejsza pozycja zalicza się do grona tzw. tytułów startowych rewolucyjnej platformy spod znaku Nintendo i wykorzystuje jej unikalne właściwości (m.in. pilot zdalnego sterowania z dołączonym Nunchukiem – przykładowo potrząsanie tym pierwszym jest niezbędne w trakcie otwierania zamków za pomocą wytrycha).

Wraz z głównym bohaterem wykonujemy szereg misji (od Azji, poprzez Afrykę, a skończywszy na Ameryce Północnej), zarówno dla rządowej agencji NSA, jak i na zlecenie terrorystów. Musimy zatem umiejętnie działać na dwa fronty, aby żadna ze stron nie straciła do nas zaufania. Jest to niezwykle wymagające zadanie, ponieważ interesy rządowe i terrorystyczne najczęściej się krzyżują. Dokonywane przez nas podczas rozgrywki wybory mają wpływ nie tylko na bieżące wirtualne wydarzenia, lecz także determinują wygląd zakończenia przygody.

Rzecz jasna w trakcie realizowania celów poszczególnych misji napotykamy rozmaitych wrogów. Nie zawsze można przekraść się niezauważenie, więc Sam Fisher ma do dyspozycji broń szpiegowską (pistolet z tłumikiem, karabin snajperski etc.) oraz terrorystyczne narzędzia mordu rodem z czarnego rynku. Do tego dochodzą jeszcze przeróżne gadżety ze słynnymi goglami termo/noktowizyjnymi na czele, aczkolwiek np. na spalonych słońcem uliczkach afrykańskiego miasta nieocenione okazują się zwyczajne okulary z ciemnymi szkłami.

Dodał: serwi
2017-02-26 03:02
Seed'ów: 40
Leecher'ów: 1674
Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

Podobne torrenty

Back » » » Torrent: Splinter Cell - Double Agent [PAL] [MULTI5] [PS2]