Law Order: True Crime Season 1 Episode 6 s01e06 | Tyrant 3ª Temporada Episódio 01 Online – Dublado | Be Still, My S season 13 episode 18

37

Torrent: Dragona Ball Budokai tenkaichi 3 Ps2

Dodał: adminDodano: 03 Luty 2017 552 14:55Stan torrenta: ONLINE

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
producent: Spike
wydawca: Atari / Infogrames
kategoria: zręcznościowe / walki

Data Premiery:
Europa (PAL): 09 listopada 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 13 listopada 2007

zobacz ten tytuł również na platformy: Wii
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.
zobacz oficjalną stronę WWW:
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

wersja językowa:
angielska
Zobacz MINI FILM
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
Zobacz w lepszej jakości
Pobierz Filmy do tej Gry
Masz problem z filmem... Pomoc

Gry Podobne

Gry z Serii i Pokrewne
PS2 Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi
PS2 Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2
Opis Gry
www.pegi.info

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 to kolejna bijatyka, powstała w oparciu o komiksy i filmy animowane spod znaku Smoczych Kul. Jest to zarazem trzecia odsłona mini-serii Budokai Tenkaichi, wyróżniającej się m.in. dość skomplikowanym na pierwszy rzut oka systemem walki oraz ukazaniem akcji przy pomocy kamery, osadzonej pod kątem za plecami bohatera.

Zgodnie z tradycją trafiamy do uniwersum, w którym wiodące role odgrywają mistrzowie rozmaitych technik bojowych. Są wśród nich chociażby Saiyanie (np. Goku i Vegeta) i ich potomkowie (Gohan, Trunks, Goten etc.), Nameczanie (m.in. Piccolo), ludzie (Kuririn, Tenshinhan itd.) oraz androidy (#17, #18 itp.). Wielu z tych awanturników potrafi się transformować, zyskując w ten sposób nowe zdolności i sprawiając, że ogólna liczba dostępnych wojowników w Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 przekracza 150 (20 bonusowych w stosunku do poprzednich odsłon DBZ: BT – przykładowo król planety Vegeta, Nail i King Cold). Każda z postaci walczy w unikalny sposób, wykorzystując zarówno standardowe ciosy rękami i nogami, jak i potężne ataki specjalne, potrafiące nierzadko siać prawdziwe spustoszenie.

Pojedynki niesamowitych bohaterów toczą się w ponad 20 lokacjach, umiejscowionych m.in. na Ziemi, w zaświatach i na Nameku. Zaimplementowane przez developerów plansze występują zarówno w wersji dziennej, jak i nocnej, co znacząco ubarwia rozgrywkę i wpływa na jej przebieg, gdyż przykładowo niektórzy wojownicy zyskują dodatkową moc, walcząc w świetle Księżyca. Całości dopełnia nieco usprawniony w stosunku do dwóch wcześniejszych części Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi system walki oraz charakterystyczna trójwymiarowa oprawa graficzna o kreskówkowym wyglądzie, nadawanym jej dzięki technice cel-shading.


Dodał: mkaa
2017-02-03 02:02
Seed'ów: 51
Leecher'ów: 648
Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

Podobne torrenty

Back » » » Torrent: Dragona Ball Budokai tenkaichi 3 Ps2