Yami no Matsuei | The Shallows | Chat IRC SSL

0

Torrent: FIFA 08 ENG

Published: adminDodano: 03 Luty 2017 182 13:18Stan: ONLINE

Witaj w świecie zawodowej piłki nożnej!

Dzięki FIFA 08 doprowadzisz swoją technikę gry do doskonałości i przejdziesz do historii najpopularniejszego sportu na Ziemi.

W zupełnie nowym trybie „Zostań gwiazdą - sezon współpracy” musisz wykazać się mistrzowskim opanowaniem wszystkich technik stosowanych przez piłkarzy podczas prawdziwych spotkań – od zajmowania pozycji, przez podawanie i blokowanie, aż po rozpoznawanie i przewidywanie sytuacji na boisku. Sterując stworzonym od podstaw zawodnikiem, przenosisz się na kolejne stadiony, rozgrywasz zacięte mecze, by pod koniec sezonu dołączyć do plejady gwiazd. Nigdy wcześniej nie oferowano Tobie możliwości tak wszechstronnego rozwoju - dzięki FIFA 08 zostaniesz prawdziwym zawodowcem! Zagraj w jednej drużynie z trójką przyjaciół sterujących własnymi piłkarzami. Podejmuj kolejne wyzwania i rozwijaj umiejętności. Wspólnie ze znajomymi zdobądź upragnione zwycięstwo, a przy okazji zgarnij tytuł najlepszego piłkarza sezonu!

Wychodząc z szatni, szybko zorientujesz się, że myślisz i reagujesz jak prawdziwy zawodnik. W FIFA 08 masz pełną kontrolę nad przebiegiem sytuacji na boisku. Nowe rozwiązania pozwalają dokładnie pokierować akcją na murawie. Możesz wreszcie sterować bramkarzem, by osobiście powstrzymać groźny atak napastnika. Posługując się prawym drążkiem, przełączasz się między obrońcami, wybierając zawodnika, którym chcesz zagrać w danym momencie. Dodatkowo, nowe funkcje obrony i zajmowania pozycji pomagają Tobie złamać szyki każdej drużyny. Piłkarze samodzielnie poszukują dla siebie najlepszych miejsc, nieustannie analizując wszelkie zagrożenia i możliwości.

Inteligentnie zarządzaj swoim klubem. Przygotowuj się do zaciętych spotkań z kolejnymi przeciwnikami, właściwie dostosowując ustawienie zawodników. Wymyśl wyjątkową strategię, wybierz najlepszą formację i zastosuj zaskakującą taktykę gry. Przydzielaj piłkarzom konkretne zadania i zmieniaj ich pozycje, aby w efektowny sposób nadszarpnąć reputację rywali.

W wersji na PlayStation 2 pojawia się tryb „Klub piłkarski online”, dzięki któremu zbierzesz grupę kibiców o podobnych upodobaniach i stworzysz wymarzony klub piłkarski. Wzmacniaj prestiż w środowisku graczy, awansując w poszczególnych rankingach online. Weź udział w turniejach i ligach interaktywnych, aby zdobyć cenne punkty.

Najważniejsze cechy

• Polska wersja językowa – mecze na PS2, X360 i PC DVD komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. Na potrzeby gry FIFA 08 dokonano zupełnie nowych nagrań!

• Precyzyjne sterowanie – to Ty dyktujesz tempo gry, zagrywając „na dojście” i dośrodkowując przy pomocy zupełnie nowych funkcji sterowania. W FIFA 08 możesz osobiście powstrzymać atak napastnika, kontrolując bramkarza podczas groźnej sytuacji. Posługując się prawym drążkiem, przełączasz się między obrońcami, wybierając zawodnika, którym chcesz grać w danym momencie.

• Tryb „Zostań gwiazdą - sezon współpracy” – stwórz nowego zawodnika, i spełnij swoje marzenia na wybranej pozycji w trakcie całego sezonu. Zdobywaj nowe umiejętności, by dołączyć do elitarnej grupy najlepszych piłkarzy świata. Zagraj w jednej drużynie z trójką przyjaciół, którzy sterują własnymi piłkarzami. Podejmuj kolejne wyzwania i wspólnie z nimi zdobądź upragnione zwycięstwo. Przy okazji zgarnij tytuł najlepszego piłkarza sezonu!

• Kluczowe decyzje – wymyśl wyjątkową strategię, wybierz najlepsze ustawienie i zastosuj zaskakującą taktykę gry. Przydzielaj piłkarzom konkretne zadania i zmieniaj ich pozycje, aby w efektowny sposób nadszarpnąć reputację rywali.

• Zaskakująca sztuczna inteligencja – nowe rozwiązania w zakresie obrony i zajmowania pozycji, wymagają od Ciebie jeszcze większych umiejętności taktycznych. System sztucznej inteligencji gwarantuje, że zawodnicy samodzielnie poszukują dla siebie najlepszych miejsc, nieustannie analizując wszelkie zagrożenia i możliwości. Pamiętaj, że poszczególni piłkarze i drużyny wyraźnie różnią się między sobą!

• Ulepszony tryb zarządzania – wśród nowych opcji znajdziesz m.in. poprzedzające sezon mecze towarzyskie, w trakcie których sprawdzisz swój zespół przed rywalizacją o prawdziwe punkty. Dostępne są też nowe treningi, dzięki którym doprowadzisz zawodników do doskonałej formy. Oczekiwania zarządu klubu zmieniają się w zależności od Twoich poczynań, więc o brak pracy nie musisz się martwić.

• Tryb „Klub piłkarski online” (PlayStation 2) – zbierz grupę kibiców o podobnych upodobaniach, stwórz wymarzony klub piłkarski i sprostaj kolejnym zadaniom w sieci. Wzmacniaj prestiż w środowisku graczy, awansując w rankingach online. Weź udział w turniejach i ligach interaktywnych, aby zdobyć cenne punkty.

• Udostępniaj powtórki (PC) – teraz możesz zapisywać przebieg całych spotkań lub wybrane fragmenty w formacie wideo! Jeśli uważasz, że masz czym się pochwalić, zaprezentuj najbardziej efektowne akcje swoim znajomym i wrogom.

• Najbardziej autentyczna gra piłkarska – 30 oficjalnych lig, 30 prawdziwych stadionów i 14 000 zawodowych piłkarzy.

Dodał: miska
2017-02-28 01:02
Seed'ów: 21
Leecher'ów: 763
Dostęp do plików i niektórych części serwisu jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników!
Zarejestruj się w minutę TUTAJ. Całkowicie za darmo i szybko! Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

Podobne torrenty

  • Torrent: FIFA 08 DemoTo nie Fake !! Witaj w świecie zawodowej piłki nożnej! Dzięki FIFA 08 doprowadzisz swoją technikę gry do doskonałości i przejdziesz do historii najpopularniejszego sportu na Ziemi.
  • Torrent: FIFA 08 [PC-GAME] [MULTi5] [PL] [Crack + serial]Witaj w świecie zawodowej piłki nożnej! Dzięki FIFA 08 doprowadzisz swoją technikę gry do doskonałości i przejdziesz do historii najpopularniejszego sportu na Ziemi. W zupełnie nowym trybie
  • Torrent: FIFA.08.PAL.PSP-RANTGatunek Sportowa Język Angielska wersja językowa Producent EA Canada Data premiery 28 września 2007 Wiek 3+ Platforma PSP (UMD) Wymagania Konsola PlayStation Portable do plejady gwiazd.
  • Torrent: Fifa 2007 [Xbox 360][ENG]Premiera FIFA 07 w wersji na Xbox 360™ zwiastuje początek nowej generacji gier piłkarskich. Teraz każdy zawodnik może poszczycić się zmysłem piłkarskim, jakiego nie mieliście okazji
  • Torrent: FIFA 09 [PS2] [PL]FIFA 09 (PS2) Producent: EA Sports Dystrybucja: Electronic Arts Wybiegnij na murawę i rozegraj mecz jak prawdziwy zawodowiec. Najbardziej autentyczna symulacja piłki nożnej teraz
Back » » » Torrent: FIFA 08 ENG